Bejelentkezés

Felhasznalonév

Jelszo



Még nem regisztraltal?
Regisztracio

Elfelejtetted jelszavad?
Uj jelszo kérése

Tudsz valamiröl amit szerinted érdemes ide beírni?

Az elözõ hírcsomag folytatása (csak azért bontom szét mert az egy cikkhez nagy mennyiségü hozzászólások beolvasása lassítja az oldal felépítését.
Továbbra is arra kérek mindenkit, hogy ide csak röviden, - ha van akkor link kapcsolattal - írja be amit érdemesnek lát megosztani velünk! ...

Hozzaszolasok

267 #101 Perle
- 2017. June 19. 22:06:51
1000 éves viking WC-t fedeztek fel Dániában.
http://sciencenordic.com/1000-year-ol...ed-denmark
A vikingek már 1000 évvel ezelõtt sem piszkították össze az általunk lakott vidéket, ellentétben a mi Viki-kingjeikkel, akiknek egyes településén a legrégebb külszíni budi sincs 10 évnél idõsebb .
329 #102 gutai zub
- 2017. June 20. 06:03:46
Identitáriusok?

Szombaton találkozott Berlinben az identitáriusok lelkis kis nemzetközi csoportja.
Volt ott lengyel, osztrák, cseh, német és magyar, stb.
Zászlókkal, és helyi beszédekkel demonstrálták a szerény tényeket, hogy õk bizony lengyelek, osztrákok, csehek, németek, magyarok, stb.
A demonstráció helyén, a körülöttük összegyûlt iszlamisták jól elverték volna õket, ha a felsorakozott rendõrök nem avatkoznak be.
Késõbb, a lelkes összejövetel egy vendéglõben folytatódott, ahol rövid idõn belül megjelentek az antifák.

Megint jól elverték volna õket, de a kiérkezõ rendõrség újra megmentette irhájukat.
A békés identitárius társaság erre rákezdett:
"eins, zwei, drei, danke Polizeit"

A demonstrációt sikernek könyvelték el, az identitásos fiatalok megvédték Európa jövõjét........
12 #103 spartakusz
- 2017. June 20. 06:39:44
Most azon gondolkodom, vajon mit akart elérni és közölni ifj. Tompó László És Raffai úr ezzel az elõadással - nem tudják?---- az ember által hozott törvények - eszmék - meg stb. soha nem írhatja felül a Teremtõ Isten a természet törvényeit, és ez a magyar elme eszme tudás hit és hit tudása!

https://www.youtube.com/watch?v=vhcvk...hcvkvxprJk
329 #104 gutai zub
- 2017. June 20. 07:25:16
Spari,

Az emberiséget alapjaiban befolyásoló kérdésen gondolkozol.
Nem véletlen, hogy a mai világban nem tanítják, eltitkolják.

Az Isten léte maga, nem több és kevesebb, mint az isteni vagy a természeti törvények léte, megkérdõjelezhetetlensége.

Ilyen a gravitáció, a hatás és ellenhatás, embertársaid jogainak, szabadságának, tulajdonának megsértése, (az önvédelem viszont jogod, sõt kötelességed) stb.
(
Nem véletlenül volt a zsidóknál a kövezés, a halálos ítélet végrehajtása. a megkövezés:
Így mondhatták, nem én öltem meg, én csak eldobtam a követ.

Mint a mai politikai vezetés:
Mondhatják a politikusok: nem én kényszerítek, nem én büntetek, ölök gyílkolok, én csak a parlamentben ülök és szavazgatok.

Mert minden akcióra jön egy reakció. Lehet, hogy nem azonnal, de minden bizonyossággal, törvényesen.

Az isteni törvények tanításával kellene az iskolákat kezdeni..........................
198 #105 faeb
- 2017. June 20. 11:51:22
Perle #145: Úgy látom, nagyon "egy hangon pendülünk", Perle barátom! Falun nevelkedtem, ahol a reformátusok voltak többségben. Anyám a katolikusoknál volt sekrestyés szerûség, így foci helyett hittanra kellett járnom. Nekem a vénasszonyok egyhangú mormolása tett be: a nemzetségünk amúgy baptista volt és az õ "imaházuk" sokkal háziasabb volt, világos, meleg, jobban érezted magad otthon. Nem elõre betanult szövegeket mormogtak, hanem saját szavaikkal fordultak a Mindenhatóhoz, ez sokkal jobban tetszett... Külföldön élve a mise csak "keret" volt (jobb híján), hogy utána az ember beszélgessen egy kis sütemény és kávé mellett. Egyik német nagyvárosban aztán fülembe jutott, hogy az egyedülálló nõk verekednek azért, hogy ki mehet épp a paphoz takarítani (ez a pap elõtte világi életet élt). Én amúgy teljesen megértettem õket, hisz férfiak, jobb mint buzi... Megszokásból még eljártam mostani lakóhelyemen is, de a PI-klub és Villás Béla (ha nem is értek mindenben egyet vele) ill. ott történtek hatására pár éve kerülöm az egyházat. Sok összetûzésem volt emiatt családon belül, de elõbb-utóbb megvilágosodnak. Sok dologban már ma is igazat kell adjanak, pl. itt van a migránskérdés: az ördögfióka (akit pápának neveznek) még buzdítja az övéit a kecskepásztorok beengedésére, ahelyett, hogy védené az egyházát a készülõ vallásháború láttán! Mai cikk a Kuruc-on: https://kuruc.info/r/2/174132/, ahol 2 "magyar" pap is a fõnökét követi, de a hozzászólások is sokatmondóak. Egy pár ízelítõül:
"Akkor menjetek oda a háborús övezetekbe,s ott támogassátok,segítsétek,térítsétek mint igazi misszionáriusok.Papoló vén hülye szamarak,elég csak a nevüket elolvasni.Ha ezeken múlik a kereszténység pár évtized alatt dugába dõl."
"Ezért hiszek én az Õsmagyar Istenekben! Ez a rodhadó zsidók által ránkerõltetett bûzös kereszténység viszi az emberiséget a sírba! Rohadt pedofil buzi papok!"
Normálisan gondolkodó hívõk (ha még vannak ilyenek) szembeszállnak ezekkel a hazaárulókkal.
Na, befejezem, mert hosszú lesz és már növekszik a vérnyomásom...
Nektek még szép napot és üdv
12 #106 spartakusz
- 2017. June 20. 12:53:47
Kedves gutai zub!

#153 gutai zub
- 2017. június 20. 08:25:16
Spari,

Az emberiséget alapjaiban befolyásoló kérdésen gondolkozol;

Igen ; olyan jó és helyesen írtad le, hogy elmentettem magamnak ; és ez ma is folytatódott bennem ; kaptam egy emailt, hogy egy magyar származású fiatalt ki akarnak végezni júliusban, az USA-ban! Kérték, írjam alá, hogy ne tegyék ; én aláírtam ; és meg is indokoltam ; amit ide idézek majd lejjebb ; majd ihletet kapva írtam egy üzenetet ; mely örök érvényû szerintem!

László Kiss
49 perce ·
Miért írtam alá? Nem helyeslem a halálbüntetést, és az nem is büntetés ha nem gyilkosság! Ha egyetértesz velem írd alá te is!
És az üzenet:

László Kiss&; László Kiss
13 perce ·
KEGYELEM TUDAT
Itt hallgasd meg és megérted!
https://www.youtube.com/watch?v=SRyFC...RyFCzv5oDE



Ne üldözz engem, gyilkos ösztönöddel, mert az Isten nem irgalmaz meg neked!
Nyilamat vezérli Õ, ha látja gyilkos bosszúszomjadat! Ember ; embert ne ölj!
Véstem emlékezetedbe örökre, így úgy tegyél! Ha megsérted, Isten ostora újra eljön,
Atilla képében és megbüntet téged! Kegyelmez utadon, ahogy tanítottalak ember!
Szeretet erejével, küldöm én ezt neked : id. Kiss László
Bázakerettye, 2017-06-20
267 #107 Perle
- 2017. June 20. 19:53:56
Spartakusz, akinek a kivégzése ellen tiltakoztál, egy áljas kétszeres gyilkos,. Úgy ölt, hogy õt nem veszélyeztette senki feltehetõen nem is goj, különben nem lett volna összefogás az érdekében .Kár volt érte egy betût is lepötyögni.
Az vallás , amelyik a bûn megbocsájtásra biztat, elõsegíti a bûn terjedését, mert a bûnöst és az ártatlant egyenlõként ítéli meg.
Az már gyikosság, ha egy többszörös gyilkost kivégeznek, az nem, amikor ártatlan embereket ölnek meg önként és dalolva?
Akkora a bûnlistája, hogy belefáradun k az olvasásába.
http://murderpedia.org/male.M/m/morva...illiam.htm

Nem is tévedtem nagyon:
Morva Károly egyik szülõje öngyilkos lett, nagynénjét meggyilkolták, õ arra kényszerült, hogy a náci megszállás alatt a magyar hadseregben szolgáljon a második világháborúban, bár zsidónak számított. Részese volt az ‘56-os forradalomnak is. Miután annak leverése után az Egyesült Államokba emigrált, zsidó gyökereit titokban tartotta, és egy csomó fegyvert tartott a házában, mert rettegett, hogy a nácik megölik õt családostul. Öt gyereke született Louisianában nevelkedett, amerikai feleségétõl, Elizabethtõl.
116 #108 livia
- 2017. June 20. 22:02:41
No, ne ítélkezz, mert megítélhetnek Téged is.No, Spari csak a lelkiismerete szerint cselekedett, mellesleg én se tudtam, ki volt a fent említett, de neve vesszen a semmibe, és írmagja se maradjon. Ennyit, no a sorosoknak is csak ezt kívánom. Jó sok dinasztia kihullt már az idõk rostáján, no, mindig születnek helyükbe. Mi meg csak tesszük a dolgunkat. Csendesen, bár idõnként kiáltva. Megpróbálunk boldogak lenni, és kiderül, hogy a boldogság e földön csak igen keveseknek adatik meg. No, de keressük szakadatlanul. Ja, és fogalmunk sincs, hogy hányszor elmegyünk mellette. Olyan ez, mint a szerencse. Jó éjt!
12 #109 spartakusz
- 2017. June 21. 03:19:27
Kedves Perle! Érted amit írtam? az illetõ megszököt a börtönbõl és öldözték e közben lõte le öldözöit kettõt - ezt írták - erre írtam ezt:

Ne üldözz engem, gyilkos ösztönöddel, mert az Isten nem irgalmaz meg neked!
Nyilamat vezérli Õ, ha látja gyilkos bosszúszomjadat! Ember ; embert ne ölj!
Véstem emlékezetedbe örökre, így úgy tegyél! Ha megsérted, Isten ostora újra eljön,
Atilla képében és megbüntet téged! Kegyelmez utadon, ahogy tanítottalak ember!
Szeretet erejével, küldöm én ezt neked : id. Kiss László
Bázakerettye, 2017-06-20

érted? És ha úgy volna ahogy írod - ha kivégzik az azért nem büntetés számára - mert valóban gyilkos aki kivégzi - de neki az nem szenvedés megbûnhõdés sõt az azonnali halál jü tett, hogy ne szenvedjen búnhödjön! Így se érted?
12 #110 spartakusz
- 2017. June 21. 04:48:59
No akkor még egyszer az elejérõl ezt a levelet kaptam:

http://www.citizengo.org/hu/sy/71464-...JSNVdFRiJ9

Hozzaszolas küldése

Hozzaszolas küldéséhez be kell jelentkezni.

Értékelés

Csak regisztralt tagok Értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztr?lj.

Még nem értékelték
Generalasi idö: 0.06 masodperc
863,039 egyedi latogato