Bejelentkezés
Még egyszer 'Cion Bölcsei'-rõl!

Emlékszem, hogy amikor elõször hallgattam meg egy bizonyos Benjamin H. Freedman nevû, zsidó származású amerikai politikus 1961-es washingtoni beszédét, már akkor is rögtön kapaszkodókat kerestem a szövegben, amelyeket le tudok ellenõrizni.
Nos, aki nem tudná, hogy mirõl is beszélek, az nézze meg ezt:
Link
Aki pedig kételkedik abban, hogy ez az ember igazat beszél, annak ajánlom, hogy nézze meg, hogy valóban létezik-e, az a bizonyos „Balfour-nyilatkozat”!
Íme: Link
Sokszor, sok helyen, fel-fellángol a vita, annak kapcsán, hogy vajon a „CION BÖLCSEINEK JEGYZÕKÖNYVEI” nevû iromány, az valódi, vagy csak kamu.
Általában mindenkiben felmerül a kétely az írással kapcsolatban, mégpedig azért, mert általában az ember, amikor elolvassa, akkor rögtön az jut eszébe, hogy ez a dolog miért csak most került elõ? Miért most, vagy csak pár évvel ezelõtt hallottam errõl a dologról elõször?
Az én véleményem ezzel kapcsolatban nem igazán számít, mindenki döntse el saját maga, hogy valódinak tartja-e, viszont szeretnék ehhez mindenkinek segítséget nyújtani.
A kérdés tehát az, hogy fellelhetõ-e olyan írás, értekezés, tanulmány, stb., amely már régóta bizonyítja, hogy ezek a bizonyos „jegyzõkönyvek” már 50-70 vagy akár 100 évvel ezelõtt is léteztek?
A válasz pedig az, hogy: IGEN
A választ nem az ujjamból szoptam, hanem egy 1921-ben megjelent könyvbõl!
Ebbõl:
Henry Ford: A nemzetközi zsidó – A világ legfõbb problémája
Üzleti pályafutásának csúcspontján Henry Ford, az ipari szellemóriás megérezte, hogy vállalkozását minden erõvel el akarják venni tõle, és a pénzváltók kezére akarják játszani. Fordnak az a benyomása támadt, hogy e mûveletek mögött hatalmas zsidó pénzmágnások állnak.
A legkiválóbb kutatókat hívta az irodájába, akiket csak ismert, és azzal bízta meg õket, hogy alapos vizsgálatot végezzenek a nemzetközi zsidóról, és annak eredményeit jelentessék meg a Dearborn Independent címû lapban, amely akkoriban a Ford Motor Company hivatalos kiadványa volt. Ford nem sajnálta a költségeket, hiszen ez a kutatómunka a becslések szerint több millió dollárba került. A cikkek eredetileg a fent említett lapban, majd késõbb könyv formájában jelentek meg négy kötetben, amelyek nagy hatással voltak Adolf Hitlerre. Mára a Nemzetközi zsidó a Mein Kamf után a legnépszerûbb könyv világszerte, amely a zsidókérdést vizsgálja elfogulatlanul.
No, de nem csak azért ragadtam billentyûzetet, hogy pusztán egy könyvet ajánlgassak mindenkinek, én inkább megmutatom azt is, hogy mit írt Henry Ford a „jegyzõkönyvekrõl”.
Íme:
Link
A bizonyítékot a 6. fejezet szolgáltatja, melynek címe:
Bevezetõ "Cion bölcseinek protokolljába"
Link
Tény, hogy az 1921-ben megjelent könyvet késõbb magyarra fordító személy, nem „jegyzõkönyveknek” hanem „protokollnak” nevezi a szóban forgó irományt, de kétsége ne legyen senkinek azzal kapcsolatban, hogy itt ugyanarról a dologról van szó! Illetve akinek kétségei vannak, az olvassa el a 6. fejezetet és utána nem lesznek!
Van még kérdés???
Hozzaszolasok
Hozzaszolas küldése
Hozzaszolas küldéséhez be kell jelentkezni.
- 2016. November 27. 11:18:49
- 2016. November 27. 15:48:28
- 2016. November 27. 16:27:44